KONST / Litografier / Färglitografi 14332061
nr 1433 2061
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 46x54, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:22:19
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
22 nov
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg